Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ponad 80% Polaków korzysta z komunikacji miejskiej, a znaczna część robi to codziennie. Podróż transportem publicznym to nieodłączny element każdego dnia, to pewna rutyna, w którą wpadliśmy, ale bez której nie potrafimy funkcjonować. Rytm poranka czy nawet wieczornego spotkania wyznacza nam rozkład jazdy komunikacji, dzięki której docieramy do szkoły, uczelni czy pracy.

Co zrobić, żeby ułatwić sobie codzienną podróż komunikacją?

Nikt nie powiedział, że to prosta sprawa. Wczesne wstawanie, potem pośpiech, żeby tylko zdążyć na autobus a wisienką na torcie jest zakup biletu. Kioski, w których kiedyś można było kupować bilety już dawno zlikwidowane, a na samą myśl o kolejce do biletomatu odechciewa się jechać. A co gdybyś mógł kupować swoje bilety jednorazowe i okresowe z jednej aplikacji?

Aplikacja zbiletem.pl – jak działa?

Potrzebujesz prostego i funkcjonalnego narzędzia do zakupu biletów? Zbiletem jest zdecydowanie dla Ciebie! Aplikację możesz pobrać ze Sklepu Play lub Appstore na swoje urządzenie. Logujesz się numerem telefonu i otrzymujesz dostęp do biletów na komunikację miejską w ponad 40 miastach w Polsce. W jednym miejscu możesz kupić zarówno bilet jednorazowy jak i okresowy – to jakby mieć swój prywatny biletomat w kieszeni.

Bilety jednorazowe MZK Kutno w aplikacji

Po zalogowaniu do aplikacji możesz kupić bilet jednorazowy za pomocą 3 kliknięć:

  • wybierasz swój bilet
  • dogodną metodę płatności
  • kupujesz

Bilet ląduje w Twojej aplikacji i swoim zielonym kolorem informuje Cię o aktywności. Dodatkowo, aplikacja przypomni Ci o wygasającym bilecie na kilka minut przed, abyś zdążył w razie potrzeby zakupić kolejny. Do aplikacji możesz podpiąć swoją kartę płatniczą lub wybrać jedną z metod płatności: szybki przelew, Blik, Google Pay, Apple Pay.

Jak kupić bilet okresowy w aplikacji?

Bilet okresowy możesz zakupić zarówno przez aplikację jak i nasz sklep internetowy. Poprosimy Cię o niezbędne dane do zakupu biletu imiennego: imię i nazwisko, numer pesel, numer telefonu. Po wybraniu daty początkowej biletu i opłaceniu go – pojawi się w aplikacji. Przy kontroli wystarczy pokazać swój bilet, który działa również offline. Brzmi prosto? Prościej się już nie da!