Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Całkowite zamknięcie ruchu odcinka drogi DK92 !

Z powodu remontu mostu i całkowitego zamknięcia dla ruchu odcinka DK 92 (ul. Sklęczkowska) od dnia 20.06.2024 r. (czwartek) do odwołania obowiązywać będzie objazd dla linii nr: 1, 10, 11. W związku z powyższym obowiązywać będzie objazd dla w/w linii.

  1. Trasa objazdu linii nr 1 od przystanku Łąkoszyńska/bloki przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Metalowa/Sklęczkowska (tymczasowa pętla autobusowa), powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Dotyczy kursu w dni robocze o godz. 20:13 z ul. Granicznej
  2. do ul. Metalowej i z ulicy Metalowej o godz. 21:10 do ul. Granicznej.
  3. Trasa objazdu linii nr 10 od przystanku Łąkoszyńska/pętla przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Sklęczkowska/Metalowa dalej b/z. powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki
    (bez wjazdu na przystanek Metalowa/pętla).

Trasa objazdu linii nr 11 od przystanku Łąkoszyńska/bloki przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Metalowa/Sklęczkowska (tymczasowa pętla autobusowa) powrót ul. Metalową do przystanku Wschodnia/Pini Polonia dalej b/z. powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.
Na czas objazdu przystanki: Józefów/Holenderska  i Józefów/Polfarmex dla linii nr: 1, 10 i 11, wyłączone będą z eksploatacji.